صفحه کنونی: مقالات سایر مطالب کنکوری تدریس فیزیک کنکور و موفقیت در آموزش کنکوری فیزیک

تدریس فیزیک کنکور و موفقیت در آموزش کنکوری فیزیک

تدریس فیزیک کنکور و موفقیت در آموزش کنکوری فیزیک

اگر در زمینه تدریس فیزیک کنکور فعالیت دارید، وب سایت ایران مدرس بهترین گزینه برای درج آگهی و تبلیغ شماست.دلایلی که نشان می دهد ایران مدرس بهترین سایت درج تبلیغ تدریس فیزیک کنکور است به صورت زیر می باشد:1- با جستجوی عبارت تدریس خصوصی فیزیک کنکور یا مدرس خصوصی فیزیک کنکور در گوگل، اولین یا یکی از اولین وب سایتهایی که در نتایج جستجوی گوگل نشان داده می شود ایران مدرس است. به این ترتیب متقاضیان تدریس خصوصی فیزیک کنکور به راحتی آگهی شما را پیدا می کنند و به سمت آن هدایت می شوند.2- سایت ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین در بین سایتهای تدریس را دارد (بیش از 11600 مدرس تا آذر 94) و بیشترین بازدید روزانه در بین سایتهای تدریس را هم دارد (بیش از 15000 بازدید در روز در یاام امتحانات).3- سایت ایران مدرس هزاران جزوه و نمونه سوال امتحانی و تست کنکور فیزیک و سایر دروس را به صورت رایگان ارائه کرده و آگهی مدرسین را در کنار آنها به نمایش می گذارد. این یعنی جذب شاگرد بیشتر برای مدرسین. برای مشاهده تعدادی از جزوات و تست های کنکوری فیزیک بر روی عبارت تست کنکور فیزیک کلیک کنید.عوامل مهمی در موفیت رتبه های برتر کنکور نقش دارند که در این بخش تعدادی از آنها ارائه می گردد.

1- هوش و استعداد بالا: بدون شک کسانی که در کنکور رتبه برتر کسب می کنند، هوش و استعداد بالایی دارند. البته توانایی ذهنی هر انسانی نا محدود است و اگر کسی توانسته است کاری را انجام دهد شما هم می توانید. تفاوت در این است که هر فردی در زمینه ای بهتر عمل می کند. مثلا، برای یادگیری یک مطلب مشخص یک نفر ممکن است با یک بار مطالعه، آن را یاد بگیرد و شخص دیگری لازم باشد چند بار آن را بخواند.

2- دقت زیاد در حل مسائل: خیلی وقتها مطلبی را به صورت کامل بلدیم و می توانیم آن را حل کنیم و فقط به دلیل کم دقتی نمره مربوط به آن را از دست می دهیم. در بحث تست زنی و کنکور، یکی از عوامل مهم در کسب درصدهای بالا داشتن و یا تمرین برای داشتن دقت بالا است. رتبه های برتر کنکور دقت بالایی دارند و کمتر اشتباه می کنند. شما نیز برای کسب رتبه عالی در کنکور باید دقتتان را افزایش دهید.

3- پشتکار: در انجام هر کار مهم و بزرگ، مانند کسب رتبه برتر در کنکور، داشتن پشتکار اگر مهمترین عامل نباشد، یکی از مهمترین عوامل است. سالهای پشت کنکور سختیهای زیادی دارد و تنها با پشتکار بالا می توان از پس آن برآمد. کسانی که در کنکور موفق به کسب رتبه های عالی شده اند، پشتکار بالایی داشته اند. همانطور که می دانیم، درس فیزیک یکی از دروس اساسی رشته های ریاضی و تجربی است. مسلما، کسب درصد بالا در درس فیزیک می تواند تاثیر مهمی در کسب رتبه نهایی عالی برای کنکور داشته باشد.

برای کسب درصد بالا در درس فیزیک باید مطالعه عمیق و مفهومی داشته باشید، در کلاسهای مدرسه و در صورت لزوم کلاسهای تدریس خصوصی فیزیک یا کلاسهای آموزش کنکور فیزیک شرکت داشته باشید و به اندازه کافی مسئله، تمرین و تست های کنکور را حل کنید.

به منظور مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی عبارت تدریس فیزیک پایه و کنکور کلیک کنید.فیزیک یکی از دروس اصلی و اساسی برای رشته های تجربی و ریاضی در کنکور است. در بسیاری از اوقات برای مسلط شدن بر مفاهیم و مسائل فیزیک علاوه بر کلاسهای مدرسه استفاده از کلاسهای خصوصی فیزیک نیز لازم است.

اگر شما نیز برای کنکور درس می خوانید و در درس فیزیک اشکالات جزئی یا پایه ای دارید، کلاسهای فیزیک کنکور خصوصی و نیمه خصوصی ممکن است بتواند به شما کمک کند.

به منظور مشاهده لیست مدرسینی که در زمینه تدریس فیزیک دبیرستان و دانشگاه و همچنین تدریس فیزیک کنکور فعالیت می کنند، بر روی عبارت مدرسین فیزیک کنکور کلیک کنید. مدرسین نشان داده شده در پایین همین مطلب هم در زمینه تدریس فیزیک فعالیت می کنند.برای کسب درصد بالا در هر کدام از دروس اختصاصی و عمومی در کنکور برنامه ریزی درست، پشتکار و مطالعه صحیح لازم است. اگر شما در کلاسهای خصوصی فیزیک یا کلاسهای فیزیک مدرسه به مطالب ارائه شده توسط معلم فیزیک خود خوب گوش داده باشید، کارتان برای کسب درصد بالای فیزیک در کنکور راحتتر می شود. البته اگر در بعضی از قسمتها مشکل دارید می توانید با هماهنگی با یک مدرس خصوصی فیزیک کنکور خوب اشکالات را برطرف نمائید.

علاوه بر مطالب گفته شده، یک برنامه ریزی خوب می تواند به شما در کسب درصد بالای کنکور درس فیزیک بسیار کمک نماید. باید در کنار سایر دروس برای مطالعه و تست زدن فیزیک برنامه خوبی داشته باشید. برای رشته های تجربی و انسانی درس فیزیک از درسهای مهم بوده و کسب درصد بالا در آن به موفقیت شما در کنکور کمک شایانی می کند.

اگر هنوز فارغ التحصیل نشده اید و کلاسهای فیزیک مدرسه یا کلاسهای خصوصی فیزیک را دارید، مرور درس بعد از کلاس را فراموش نکنید. ابتدا سعی کنید درس را یاد بگیرید سپس سراغ تست زدن بروید. البته خیلی وقتها بعضی از قسمتهای درس را که حین تدریس فیزیک توسط معلم یا مدرس خصوصی فیزیک خود یاد نگرفته اید، حین تست زدن متوجه خواهید شد. تست زدن خودش به فهمیدن درس کمک می کند ولی قبل از خواندن درس سراغ تست زنی نروید.

با کسانی که خودشان قبلا درصد بالایی در فیزیک زده اند مشورت کنید (مثلا اگر مدرس یا دبیر خصوصی فیزیک دارید ممکن است خودش درصد بالایی زده باشد). از آنها بپرسید که چه کتابهایی خوانده اند، چه برنامه ای داشته اند و روند مطالعه فیزیک آنها چگونه بوده است. در نهایت برای رفع اشکال می توانید از مدرسین خصوصی فیزیک کنکور هم کمک بگیرید. فیزیک هم جزء دروس مهم رشته تجربی و ریاضی است. در درس فیزیک باید مفاهیم کلی را یاد گرفت بر عکس در زیست که باید مطالب ریز را هم خواند اگر کسی می‌خواهد فیزیک خوبی داشته باشد باید ریاضیات خوبی و با پایه قوی داشته باشد. آن دسته از دانش‌آموزان که پایه درس ریاضیاتشان ضعیف است در درس فیزیک دچار مشکل هستند.داوطلبین فارغ التحصیل:این داوطلبان با توجه به وقت زیادی که دارند می‌توانند در برنامه هفتگی خود 4 روز را به درس فیزیک اختصاص دهند و هر بار 2 - 5/1 ساعت مطالعه کنند، که از مجموع دو روز به خواندن مطالب جدید و دو روز دیگر به تکرار تست زنی با استفاده از اصل برگشت پذیری بپردازند.دانش‌آموزان دوره پیش یا سال چهارم:این دانش‌آموزان 3 روز در هفته می‌توانند به درس فیزیک اختصاص دهند 2 روز به پیشروی مباحث جدید و یک روز به تست زنی مباحث گذشته باز هم از اصل برگشت پذیری هر روز 2- 5/1 ساعت استفاده شود.منبع:entrance.irکلمات کلیدی: نحوه مطالعه درس فیزیک، نحوه مطالعه درس فیزیک کنکور، برای کنکور چگونه فیزیک بخوانیم، روش صحیح مطالعه فیزیک کنکور، فیزیک در کنکور، تاثیر فیزیک در قبولی کنکور، چقدر فیزیک بخوانیم برای کنکور، تاثیر فیزیک در موفقیت در کنکوربرای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دبیرستان، کنکور و دانشگاه شیمی بر روی عبارت مقابل کلیک کنید ........... تدریس خصوصی شیمی

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دبیرستان، کنکور و دانشگاه فیزیک بر روی عبارت مقابل کلیک کنید ........... تدریس خصوصی فیزیک

برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی دبیرستان، کنکور و دانشگاه ریاضی بر روی عبارت مقابل کلیک کنید ........... تدریس خصوصی ریاضی  


بازدید: 250
به اشتراک بگذارید
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
آگهی ویژه
استخدام مدرس تدریس کنکور و آموزش کنکور سال 96
آگهی 10 ستاره
ایران کنکور
تهران
آگهی فروش کتاب کنکور
آگهی 8 ستاره
ایران کنکور
تهران
دعوت به همکاری تدریس دروس کنکوری و دبیرستان
آگهی 7 ستاره
ایران کنکور
تهران
جذب مدرس تدریس خصوصی کنکور سال 96
آگهی 7 ستاره
ایران کنکور
تهران
آگهی جدید استخدام مدرس کنکور سال 96
آگهی 7 ستاره
ایران کنکور
تهران
بهترین سایت تدریس خصوصی کنکور و آموزش کنکور
آگهی 5 ستاره
ایران کنکور
تهران
بهترین سایت ثبت آگهی آموزش و تدریس کنکور
آگهی 4 ستاره
ایران کنکور
تهران
درج آگهي در سايت «ایران کنکور» رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.