صفحه کنونی: مقالات سایر مطالب کنکوری سایت تدریس زیست کنکور و کسب درصد بالای زیست شناسی

سایت تدریس زیست کنکور و کسب درصد بالای زیست شناسی

سایت تدریس زیست کنکور و کسب درصد بالای زیست شناسی

در کنکور رشته تجربی، درس زیست یکی از دروس مهم به شمار آمده و کسب درصد بالایی در آن به موفقیت در کنکور کمک شایانی می کند. اگر برای کنکور در حال مطالعه هستید و در زمینه زیست کنکور بدنبال مدرس، مطالب و مقالات آموزشی و ... می باشید، به موارد زیر توجه کنید:

1- برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زیست بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست کلیک نمائید.

2- برای دانلود مطالب آموزشی، جزوات و کتابهای زیست کنکور و سوالات امتحانی و تست های کنکور زیست بر روی عبارت دانلود جزوه و سوال کلیک نموده و در صفحه ای که باز می شود، در بخش جستجو، عبارت مورد نظر را وارد نمائید. مثلا می توانید عبارت "تست کنکور زیست" را جستجو کنید تا تست های کنکور درس زیست به شما نشان داده شود.

3- به منظور مشاهده مطالب آموزشی در زمینه موفقیت در کنکور زیست و سایر دروس بر روی عبارت موفقیت در کنکور کلیک نمائید. راهکارهایی برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور در این بخش ارائه می گردد:

1- در کلاسهای تدریس زیست در مدرسه حضور کامل داشته باشید و جزوه برداری کنید. با حضور در کلاس و مطالعه جزوه خودتان که در کلاس یادداشت کرده اید، بعدا مطالعه کتاب درسی خیلی برایتان راحتتر خواهد بود.

2- در کلاس تدریس زیست حضور فعال داشته باشید و هر مطلبی را که متوجه نشدید بپرسید. شما بالاخره زمانی را در کلاس حضور خواهید داشت و چه بهتر که از این زمان استفاده کاملا را ببرید.

3- بعد از جلسات تدریس زیست در منزل موارد تدریس شده را مرور کنید. همین امر باعث می شود مواردی که درس داده شده است را دیرتر فراموش نمائید.

4- قبل از مطالعه کتابهای کمک آموزشی و زدن تست کنکور زیست، کتاب درسی را خوب بخوانید. زیر موارد مهم خط بکشید و نکات خیلی مهم را در همان جزوه کلاسی یادداشت نمائید.

5- در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی زیست استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زیست بر روی عبارت مدرس خصوصی زیست شناسی کلیک کنید. در پایین همین مطلب هم تعدادی از مدرسین زیست را مشاهده می کنید.

6- حتما به اندازه ی کافی تست کنکور کار کنید. همه ی قدم های قبلی برای این بوده است که شما بتوانید تست کنکور زیست را به خوبی بزنید و در کنکور موفق باشید. بنابراین تست زنی را تا جایی که می توانید تمرین کنید.

7- نتایج تست های زده شده خودتان را تحلیل کنید. جوابهای تشریحی را مطالعه کنید. اگر تستی را نتوانسته اید جواب دهید، دلیل آن را پیدا نموده و رفع اشکال نمائید. از تست های کنکور استاندارد استفاده کنید.

8- برای دانلود بیش از 100 نمونه سوال امتحانی، جزوه درسی، جزوه کنکوری و تست کنکور زیست شناسی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور زیست تمامی مقاطع9- برنامه خوبی برای مرور منظم مطالب مطالعه شده داشته باشید. در جلسه کنکور حضور ذهن داشتن از هر چیز دیگری مهم تر است. با مرور منظم جلو فراموشی مطالب خوانده شده را خواهید گرفت.

10- اگر درس را خوب متوجه می شوید ولی در تست زنی موفق عمل نمی کنید با کسانی که در کنکور سالهای قبل موفق بوده اند و یا با یک مشاور حرف بزنید و دلیل آن را پیدا کنید.

برای کسب درصد بالای درس زیست شناسی می توانید از جلسات تدریس خصوصی زیست استفاده کنید.

درس زیست شناسی مهمترین یا یکی از مهمترین دروس رشته تجربی در کنکور است. به عبارت دیگر، زیست شناسی در کنکور رشته تجربی تعیین کننده است.

اگر می خواهید برای کسب درصد بالای درس زیست شناسی از کلاس های خصوصی استفاده کنید، به منظور مشاهده لیست مدرسین زیست بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست شناسی کلیک نمائید.

علاوه بر کلاسهای خصوصی زیست شناسی استفاده از جزوات کنکوری، تست های کنکور زیست شناسی و ... هم می تواند مفید و موثر باشد. برای دانلود جزوات کنکوری، تست کنکور زیست و ... بر روی لینک زیر کلیک کنید.

یک عامل بسیار مهم برای کسب درصد بالای زیست شناسی در کنکور داشتن حضور ذهن است. تا جایی که امکان دارد مطالب را دقیق بخوانید و مرورهای منظم هم در نظر بگیرید.منبع: سایت کنکور ایران مدرس   


بازدید: 259
به اشتراک بگذارید
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
آگهی ویژه
استخدام مدرس تدریس کنکور و آموزش کنکور سال 96
آگهی 10 ستاره
ایران کنکور
تهران
آگهی فروش کتاب کنکور
آگهی 8 ستاره
ایران کنکور
تهران
دعوت به همکاری تدریس دروس کنکوری و دبیرستان
آگهی 7 ستاره
ایران کنکور
تهران
جذب مدرس تدریس خصوصی کنکور سال 96
آگهی 7 ستاره
ایران کنکور
تهران
آگهی جدید استخدام مدرس کنکور سال 96
آگهی 7 ستاره
ایران کنکور
تهران
بهترین سایت تدریس خصوصی کنکور و آموزش کنکور
آگهی 5 ستاره
ایران کنکور
تهران
بهترین سایت ثبت آگهی آموزش و تدریس کنکور
آگهی 4 ستاره
ایران کنکور
تهران
درج آگهي در سايت «ایران کنکور» رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد.